Kurumsal

Kurumsal

ONUR SENTETİK Tekstil, Plastik, Gıda, Tarım Ürünleri Petrol Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adı altında kurulmuş olan şirketimiz, 3500 m2 kapalı 12.700 m2 açık alan tesislerimizde,130 u aşkın personel ile 15.10.2009 tarihinde üretimine başlamıştır.Teknolojik gelişmeleri ve sektördeki yenilikleri yakından takip eden yönetim kadromuz ; çağdaş anlayış, modern tasarım, teknolojik donanım, seri imalat, hızlı servis, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiştir. Firmamız, günümüz kurumlarının hızla değişen ve dönüşen operasyonel gereksinimlerini aynı hız ve esneklikle karşılayabilecek bir bilgi birikimine sahip olmanın öneminin bilincinde, her geçen gün üretim birimi kadrosunu güçlendirmektedir.

Hedefimiz, BİZ bilinci ile, insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek toplam kalitemizi geliştirmektir.Şirketimizin tüm ilişkilerinin temelinde güven ve inanç yatar. Bunun kaynağını tüm bireylerin kendilerine, çalışma arkadaşlarına, şirketimizin bünyesinde yapılan işlere karşı duydukları güven ve inanç sağlamaktadır. şirketimizde bulunan yöneticiler ve çalışanlar birbirlerine karşı güven duyguları içinde, sorumluluklarının bilincinde, yalnız kendileri için değil kurumları ve çevreleri için de güven vererek özveri ile çalışan insanlardır. Şirketimizde çalışan bireyler birbirlerinden görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler. Onur sentetik bünyesinde bulunmanın ayrıcalığı, bu topluluktaki her bireyin ‘mükemmele ulaşmak için elinden geleni yapmak’ gibi bir alışkanlık sahibi olmasından kaynaklanmaktadır.

Vizyonumuz, Beyindeki radarın, yürekteki gözün sağladığı bir görüş yeteneğidir. Vizyon, geleceğin gerçekliğini yakalama arzusu ve iradesidir. Vizyon ne ham hayaldir, ne de gerçekleşmeyecek bir düş. Vizyon, mevcudu çok iyi analiz etmek, potansiyeli hissetmek ve geleceği görmek demektir.
Vizyonumuz, Sahip olduğu gücün bilinci ile teknik kapasite, insan ve bilgiye yatırım yaparak; kaliteden ödün vermeden müşterilerine hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler sunan, sektöründe tercih edilen bir firma olmaktır.

İş anlayışımızın temelinde uzmanlık anlayışı yer alıyor. Onur sentetik çalışanları her gün yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerini sürekli geliştirmek anlayışı ile çalışıyorlar. Bu yaklaşım ile ilerleyen bilim ve teknoloji dinamiklerindeki değişime kolaylıkla adapte oluyoruz.
Müşterilerimizle verimli, uzun vadeli ilişkiler kuruyor, girişimci ve yaratıcı fikirlere saygı duyuyoruz. Projelerimizi deneyimimizi ve bilgilerimizi ekibimiz ve müşterilerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz.

Misyonumuz, Bugün olduğu gibi gelecekte de müşterilerimizin beklentilerini bize olan güven ve destekle aşmak ve istikrarlı büyümektir. Her türlü kalitesizlik maliyetinin israf olduğu bilinciyle dürüst saygılı ve vazgeçilmez olmaktır.

Mevcut bir fikirden yeni yaratılan bir konsepte kadar, tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştiriyoruz.
Tüm dünyada kullanılan yöntem ve modelleri, faaliyette bulunulan pazarların şartlarına adapte etmenin, problem çözmede zorunlu olduğuna inanıyoruz. Sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri müşterileri için ürettiği projelerde ortaya koyan, kalite ve güvenden ödün vermeyen, iş ortakları ve müşterileri açısından tercih edilen sektöründe lider bir firma olmaktır. Çalışanlarının güvenliğini ve kişisel gelişiminin ön planda olduğu çalışma ortamı içerisinde, müşteri odaklı, yenilikçi, lider, araştırmacı, verimli, girişimci ve dinamik öğeleri şirket kültürü olarak benimsenmiştir.

Topluma ve çevreye saygılı, verimli, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde çalışarak sürdürülebilir karlılığı sağlamak. Kendini sürekli geliştiren dinamik insan kaynağımızla profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmak.

Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Türk sanayindeki öncü konumunu güçlendirerek ve sosyal paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak 2010 yılında türkiyenin sayılı üretici firmaları arasında yer almak.

BİZ bilinci ile, insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek toplam kalitemizi geliştirmektir.Şirketimizin tüm ilişkilerinin temelinde güven ve inanç yatar. Bunun kaynağını tüm bireylerin kendilerine, çalışma arkadaşlarına, şirketimizin bünyesinde yapılan işlere karşı duydukları güven ve inanç sağlamaktadır. şirketimizde çalışan insanlar Şirket için en değerli varlıklardır. şirketimizde bulunan yöneticiler ve çalışanlar birbirlerine karşı güven duyguları içinde, sorumluluklarının bilincinde, yalnız kendileri için değil kurumları ve çevreleri için de güven vererek özveri ile çalışan insanlardır. şirketimizin içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba harcar. Kendisini geliştirirken çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirmek onun için yaşam biçimidir. Şirketimizde çalışan bireyler birbirlerinden görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler. Onur sentetik bünyesinde bulunmanın ayrıcalığı, bu topluluktaki her bireyin ‘mükemmele ulaşmak için elinden geleni yapmak’ gibi bir alışkanlık sahibi olmasından kaynaklanmaktadır